Hangman Shqip - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Hangman Shqip 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Aplikacioni "Hangman Shqip" është loja me varje, por e zhvilluar në gjuhën shqipe.
Ky aplikacion na mundëson që të vëmë në funksion memorien tonë duke emërtuar hapësirat e fjalëve që mungojnë. Pra, qëllimi kryesor i këtij aplikacioni është zhvillimi i logjikës dhe memories.
Sa i përket udhëzimeve dhe instruksioneve të lojës, ato gjenden kryesisht në aplikacion.
Ndërsa, zhvilluesi i lojës është nxënësi i Shkollës Digjitale, Elbion Redenica.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.