Holografické živé tapety - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Holografické živé tapety 1.230.55.1

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Našli jsme úžasnou kombinaci: my jsme se přizpůsobili živým tapetám s kouzelným dotykovým prvkem s jedním z nejpopulárnějších hraček pro uvolnění stresu z roku 2017, fidget spinner! Holografické živé tapety je skvělý příklad skutečně úžasné tapety naživo, která odpovídá téměř každé verzi Androidu a vypadá stejně překvapivě na jakémkoli displeji!
Holografické živé tapety je vlastně přizpůsobitelná živá tapeta, která vám umožní nastavit typ pohybu stejně jako další úžasné grafické efekty, díky nimž bude HD pozadí vypadat lépe! Takže začněte hned: instalujte a přizpůsobte živé tapety okamžitě!

Holografické živé tapety je ideální pro uživatele smartphonů, kteří chtějí nové aplikace pro personalizaci ! Dejte tomuto zařízení Android nový vzhled s touto úžasnou volnou živou tapetou . Podívejte se na screenshoty HD, abyste viděli, jak tento úžasný design vypadá na vašem telefonu!
★ Jak nainstalovat ★
• Stáhněte si Holografické živé tapety a počkejte, až se aplikace nainstaluje do zařízení Android.
• Otevřete aplikaci a začněte personalizovat volnou živou tapetu.
• Po dokončení zvolte "Nastavit aktivní téma" a instalace je dokončena!
• Začněte používat novou tapetu živého telefonu!
★ Více volných živých tapet! ★ Navštivte naši stránku pro vývojáře a získejte úžasnější telefonní tapety, které vám umožní přizpůsobit svůj telefon nebo tablet Android! Líbí se vám tato volná živá tapeta? Pak prosím ohodnoťte a zkontrolujte! Líbí se nám čtení vašich recenzí!
Telefon živě tapety může zcela změnit způsob, jakým používáte a komunikovat s telefonem! Můžete dělat víc než jen zdobit vaše zařízení! Holografické živé tapety umožňuje přizpůsobit tapety úžasné funkce pro personalizaci!
✱ Změnit tapety! Můžete si vybrat jinou volnou živou tapetu z nabídky aplikace! Potřebujete tapetu stáhnout jednou. Poté můžete kdykoli změnit!
✱ Přizpůsobte různé prvky a barvy !
✱ Zvolte interaktivní efekty! Zvolte způsob, jakým telefon vaší tapety reaguje, když se dotknete obrazovky!
✱ HD grafika a úžasný design! Náš tým vytvořil aplikace pro přizpůsobení telefonu nebo tabletu. Zkuste úžasný Holografické živé tapety dnes! Je to úžasné zdarma živé tapety pro telefon!
Personalizujte telefon s jedinečným designem, který funguje na libovolné verzi systému Android. Stáhněte si nyní Holografické živé tapety a začněte testovat tyto úžasné funkce na telefonu nebo tabletu Android!
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.