Horizon Zero Dawn Complete Edition - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Horizon Zero Dawn Complete Edition

Hru není možné koupit

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Sdílet

Horizon: Zero Dawn Complete Edition obsahuje

  • Základní hru Horizon: Zero Dawn
  • DLC Frozen Wilds
  • Oblek Carja Storm Ranger
  • Mocný luk Carja
  • Balení Carja Trader
  • Oblek Barnuk Trailblazer odstřelovačský luk Barnuk
  • Balení Barnuk Traveller
Získejte kompletní edici hry, ke které dostanete veškerý obsah digital deluxe edice a DLC Frozen Wilds!Horizon: Zero Dawn je vzrušující nové akční RPG exkluzivně pro konzoli PlayStation 4 od cenami ověnčených tvůrců série Killzone.

Vžijte se do role zkušené lovkyně Aloy při prozkoumávání živého světa obývaného tajemnými mechanizovanými bytostmi.Vydejte se na přesvědčivou, emocionální výpravu a odhalte tajemství kmenových společností, starověkých artefaktů a pokročilých technologií, které určují osud této planety a samotného života.

Jak dokázali stroje ovládnout tento svět a jaký je jejich cíl?Co se stalo s civilizací, kterou tu žila předtím?Prohledejte každý kout světa plného starobylých památek a tajemných staveb s cílem odhalit svou minulost a mnohá tajemství tohoto zapomenutého kraje.

Horizon: Zero Dawn staví proti sobě dva protichůdné prvky, když plní zářivý svět s bohatou a krásnou přírodou úžasný a vysoce pokročilou technologií.Tato kombinace vytváří dynamické možnosti průzkumu a hratelnosti.Základ boje ve hře je postaven na rychlosti a lstivosti

Aloy proti surové síle a velikosti strojů.Aloy musí používat každý kousek svých znalostí, inteligence a obratnosti, aby dokázala překonat mnohem větších a technologicky vyspělejších nepřátel s cílem přežít každé setkání.

Úžasně detailní lesy, impozantní hory a atmosférické ruiny dávné civilizace splývají v zemi, která je živá se systémem měnícího se počasí a cyklem změny dní a nocí.

Předpokládané datum vydání je 6.12.2017!

Hru není možné koupit

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.