iBus Albania - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 iBus Albania 1.2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

iBus Albania tregon oraret dhe vendodhjet e autobuseve ne qytetet kryesore te vendit. Nder karakteristikat kryesore te tij jane:

- Tregon linjat e autobuseve per cdo qytet
- Tregon stacionet e cdo linje si dhe oraret kur autobusi kalon ne ate stacion
- Tregon stacionet me te aferta bazuar ne vendodhjen tuaj
- Tregon pikat e interesit ne afersi te vendodhjes tuaj
- Aplikacioni ju dergon lajmerimet per zhvillimet me te fundit rreth transportit urban
- Aplikacioni ju mundeson te vendosni alarm per nje linje qe kalon ne nje stacion te caktuar
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.