Hlavní navigace

 ICQ 23.2.0

Názor na software ICQ

  • 18. 1. 2010 17:39

    vobrus (neregistrovaný)

    Mám smíšené pocity.Na jednu stranu vítám minimalistický styl icq7 na druhou stranu mě chytá nostalgie za icq 6.5.Ale zřejmě to je otázka zvyku.Všechno šlape v naprostém pořádku.A to nemám zrovna dvakrát rychlej net.Myslím si že ti uživatelé kteří mají účty a jiné věci na FC,You tube,twitter a na jiných sociálních a anti sociálních sítí uvítají možnost propojit svoje účty s icq7.Jinak pořád marně hledám v bunce na chat tlačítko odeslat ale nenalézám.Ale myslím si že všichni zkušení uživatelé vědí že když klik na Enter tak se správa odešle.Jinak mě ještě docela překvapuje požadavka na RAM to jest 512MB.Zdá se mi to docela hodně.Tak mám slušný comp takže nezájem.Ale je to skutečně rychlejší než 6.5.Líbí se mi taková prkotinka že si můžete změnit barvu rámečku hned v menu nad statusem.A můžete si i namíchat barvu jakou chcete.Jinak nepatřím mezi ty co by odsuzoval icq ale ani nejsem fanatickej fanda.Mám i Skype a ten si myslím že je sofistikovanější.Ale myslím si že když si nainstalujete 7 tak nebudete sklamáni.A rozhodně lidi když už budete stahovat tak z oficiální site ICQ.com.Tak vám přeju všem aby vám to fachčilo.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.