Názor na software iTV - televizní program od whitebeard - Lešek napsal: A proč jako dohoda s uživatelem?... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

iTV - televizní program 1.7.757

Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 2. 1. 2019 Antivirová kontrola 3. 1. 2019 20:10

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
44 809 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software iTV - televizní program

whitebeard
whitebeard (neregistrovaný) 89.190.74.---
27. 6. 2008 9:31

Re: Autora znám (je to můj žák)

celé vlákno
Lešek napsal:
A proč jako dohoda s uživatelem? Je to autorovo plné právo si stim dělat co chce. A jestli se rozhodnul to udělat placený tak to tak prostě je. Komu se to nelíbí tak ať si to nekupuje a je to. Jó holánkové zadarmo ani kuře nehrabe.

Xatapan napsal:
Xatapan: Velmi me mrzi, ze autor porusil licencni pominky tim, ze sam automaticy zmenil licenci z puvodni FREEWARE na  SHAREWARE bez dohody s uzivatelem. Predtim jsem byl ochotem mu dobrovolne prispet castou 100-250,-Kc, ale po teto zkusenosti jsem zcela zasadne proti!!! Toto neeticke a samolibe chovani autora je proti zasadam slusneho cloveka. Program jsem smazal a  doporucim vsem pratelu to udelat take.
Takuma napsal:
A je to první věc v jeho životě, kterou nabízí zadarmo, tak si toho važte!
souhlas, jenže autor si mění podmínky dle libosti..viz omezování kanálů ve free verzi:-))..původně byla ve free verzi ČT1, ČT2 a Nova..v nové verzi již Nova bez upozornění vypadla:-))..tak proč se držet nespolehlivého autora, když je dost jiných programů, komplexnějších a spolehlivějších:-))..2 stovky na dva roky nejsou moc, ale..kde je záruka, že za rok to nebude stovek pět?:-))..a tak se pokorně vracím k programu "365 dní":-))

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.