Hlavní navigace

iTV - televizní program 1.7.775

Názor na software iTV - televizní program

  • 24. 8. 2008 9:46

    xxx (neregistrovaný)
    Lazy napsal:
    xxx napsal:

    Tento program jsem objevil téměř hned při vzniku, resp. zveřejnění a s velkou spokojeností užíval, avšak

    později začal autor v rámci "pokroku" přidávat další fce, které jsou dle mého až zbytečné. Ono, když si vezmeme pro průměrného uživatele postačují základní programy a řekněme ještě upozorňování na oblíbené pořady, ale tím balastem kterým autor program postupně obalil a který mimojiné z doposud paměťově nenáročného prográmku vytvořil "obludu" žeroucí CPU jak drak, se stal program z mého prostě přespříliš "nabobtnalý". Což, to by se dalo přežít, ale neohlášený přesun z freeware na shareware verzi byl asi tou poslední kapkou, která se domnívám odradila velké množství případných uživatelů, včetně mě. Prazvláštní podmínky shareware a měnící se rozsah služeb (vždy k horšímu) tzv. osekané freeware verze je už jen doplnění obrazu prazvláštního autorova přístupu k potencionálním zákazníkům a vývoji..



    Program se od prvni verze zvetsil asi tak o 200 kB, vetsinou to je o loga pridanych stanic, vetsina funkci byla pridana kvuli podnetum uzivatelu (chtel bych vedet ktera funkce je v iTV zbytecna), jestli neco zere cas CPU tak iTV to neni, spis si myslim ze asi nedokazes prestat zmenu na ten shareware, tak to mas ale napsat hned a ne si zacit zduvodnovat proc vlastne iTV nemusis nebo nechces pouzivat.
     
     
    Takže zaprvé. V mém příspěvku si, jak Ty říkáš,  pouze nezdůvodňuji proč iTV nepoužívat, ale a to je podstatný rozdíl, informuji případné další uživatele o mých zkušenostech s tímto programem, čehož je je také složka "diskuze" či "minirecencze" cílem.  Přechod na shareware mě opravdu nepotěšil, ale pokud naznačuješ že si tu jen vylívám zlost nad tímto faktem, tak to jsi opravdu poněkud minul. S velkou radostí zaplatím i mnohem vyšší částky než těch 100Kč, nebo kolik již autor požaduje, ale za programy u kterých jsem si jist kvalitou, což tento bohužel není. Stranou dávám nyní fakt v předchozím článku mnou zmíněného prazvláštního chování autorova.  Každopádně posouzení je na každém jednotlivém člověku  zvláště. Takže pokud jsi Ty s tímto programem spokojen, užívej ho dle libosti, ale příště tochu více zauvažuj než začneš psát odsuzující články na uživatele kteří nesdílí stejný názor..

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.