Kaktus Dobíječka 🌵 (Unreleased) - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Kaktus Dobíječka 🌵 (Unreleased)

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 16 ×
Zdarma

Sdílet

Appka zobrazuje upozornění na začátek akce, kdy mobilní operátor Kaktus zdvojnásobuje dobíjený kredit. Takže už to nikdy neprošvihneš :-)

Více se dozvíš na oficiálním webu Kaktusu: https://www.mujkaktus.cz/chces-pridat


Nechodí mi upozornění, co mám dělat?

1. Nejdříve zkontroluj, že v aplikaci vidíš text "Příjem upozornění na Kaktus dobíječku je aktivní". Zobrazuje se mezi rámečky pro Poslední upozornění a Poslední příspěvek na Facebooku a měl by se tam objevit do minuty od prvního spuštění.

2. Pokud používáš nějaký task killer, battery saver nebo něco podobného, tak v něm Kaktus Dobíječku povol, aby se mohla na pozadí spustit a zobrazit upozornění. Nemusíš se bát, appka je navržená tak, aby spotřebovávala minimum baterky i paměti.
Někteří výrobci, jako je například Asus, Huawei, Xiaomi nebo Samsung, takové aplikace obsahují již v základu, tak zkus hledat v nastavení baterie nebo podobně, zda tam pro dobíječku není zapnutá nějaká "optimalizace spotřeby".

3. Když ani to nezabere, tak mi napiš. Buď do zpětné vazby k aplikaci tady na Google Play, nebo na email zkkn.apps+kaktus@gmail.com a společnými silami to prověříme.Toto není oficiální aplikace, Kaktus (T-Mobile CZ a.s.) není jejím autorem, a proto nemusí vždy fungovat správně.
Používání je tedy pouze na vlastní nebezpečí, zdrojáky si ale můžeš zkontrolovat na https://goo.gl/eJVkhC

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
16 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.