Hlavní navigace

 Kaspersky Anti-Virus for Windows 19

Profesionální nástroj pro ochranu počítače proti virům, trojským koním, spyware a dalším škodlivým programům či kódům.
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
57 020 ×

Kaspersky Anti-Virus 2016 poskytuje ochranu před všemi druhy malware, včetně počítačových virů, trojských koní, červů, spyware, rootkitů, botů a dalších škodlivých kódů. Program chrání systém v reálném čase na základě pravidelně aktualizované virové databáze a také prostřednictvím technologie na bázi cloudu. Kaspersky Anti-Virus 2015 dále nabízí pokročilou ochranu před neznámým malwarem prostřednictvím technologie ZetaShield. V případě potřeby samozřejmě lze provést ruční kontrolu zvolených souborů a složek na pevném disku či výměnných médiích. 

Program chrání uživatele před podezřelými internetovými stránkami, informuje o reputaci webových odkazů, chrání před phishingem a krádeží identity. Spolehnout se můžete také na kontrolu příchozí či odchozí elektronické pošty a okamžité zablokování nalezeného škodlivého obsahu. Kaspersky Anti-Virus 2016 navíc vyhledává zranitelná místa ve vašem počítači, přičemž kontroluje chování operačního systému a aplikací. Pokud se některý z programů či samotný systém chová nestandardně, program převezme kontrolu nad jeho řízením a zabrání tak poškození počítače nebo ztrátě důležitých dat. Kaspersky Anti-Virus 2016 obsahuje také funkci pro ochranu proti programům uzamykajícím obrazovku, jejichž prostřednictvím počítačoví útočníci požadují od svých obětí výkupné. Užitečnou funkcí programu je též zohlednění nákladů ve Windows 8 a 8.1 při připojení k síti, které umožňuje kontrolu objemu dat, jež počítač odesílá a přijímá při připojení k Wi-Fi nebo 3G/4G síti. Program je optimalizován tak, aby co nejméně zatěžoval počítač, a díky takzvanému hernímu režimu prakticky neruší uživatele neustálými dotazy a upozorněními.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Koupit na SW.cz od 449 Kč

Aktualizace programu 29. 7. 2019 Antivirová kontrola 20. 4. 2021 3:44

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.