Kolibri - Lajme shkurt - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Kolibri - Lajme shkurt 2.8

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Kolibri është aplikacioni që përzgjedh lajmet më të fundit dhe më interesante nga Shqipëria, i shkurton ato në 60 fjalë dhe i sjell të gjitha të përmbledhura tek ju, në një vend të vetëm. Ne e vlerësojmë kohën tuaj, ju bëjmë të qëndroni të informuar duke mos humbur kohë në klikime të kota lart e poshtë nëpër protalet e pafund që kanë celur në Shqipëri.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.