kůň jezdectví A & skákání show: simulátoru - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 kůň jezdectví A & skákání show: simulátoru 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

jízda na koni & skákací hry: simulátorová hra vám poskytne extrémní skoky a zkušenosti s jízdáním na velkých hřištích a různých překážkách. Udržujte svůj pony výdrž a vyvarujte se nárazu na překážku a stávejte se šampionem na koni. Derby skákání jezdecké přehlídky je plná akční a velmi náročná hra. Vyberte si oblíbenou rychlou rychlost a vysoký skákací chléb k honosnému vítězství. Sáňkařská simulátorová hra poskytuje plné závody a skákací prostředí a HD grafiku.

derby jumping horse show je návyková a zajímavá hra, protože jízda na koních poskytuje různým kůňům plemeno černošského koně, amerického, západního koně a arabského plemeníka. Pečlivě jezdit, jestliže bude váš kůň zasažen překážkami než trestem, a pokud překročíte trestní limit vaše mise bude selhat a ztratíte zápas.

V jízdě na koni & skákání: simulátor, budete čelit mnoha těžkým překážkám a překážkám. Ale nebojte se, že je váš kůň trénován. Tvým úkolem je chytit si otěže a připravit se na cval. Budete překonávat mnoho časových překážek a překážek v perfektní době a řídit rovnováhu koní a řídit koně velmi rychle a ukázat své jezdectví a skok dovednosti a získat 1. pozici a získat odměnu a stát se mistrem Perfect Horse Rider & jumper.

Kůňová skákačka poskytuje HD grafiku a skutečné dostihové dráhy a stadiony. Reálné prostředí dostihových dostihů s hlasem diváků a tleskem, které ocení zvuk pro dokonalé seskoky. V této hře můžete vyzvat jiného jezdce. Tato hra poskytuje různé úrovně obtížnosti a poslání. a každá mise je od předchozí mise velmi náročná. můžete odemknout různé plemena koně.

Jak hrát:
Uchopte otěže a připravte se na závod na skoky. Na obrazovce vašeho smartphonu je zobrazeno tlačítko pravé kopyto, když stisknete toto tlačítko, váš kůň půjde rychle a po stisknutí levého tlačítka se váš kůň skáče, ale stisknete skokové tlačítko v dokonalém čase a překročíte překážky a překážky .

jízda na koni & skákací přehlídka: simulátor Vlastnosti:

Různé plemeno koní na výběr
HD grafika a prostředí pro skoky na koních
Hladké a měkké ovládání koní
Odemkněte různé koně
Různé a náročné úrovně
Není třeba internet
Není potřeba registrace
Bez poplatků v obchodě Play pro mobilní telefony Android.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.