Lajme TV Shqip - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Lajme TV Shqip 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Aplikacioni Lajme TV Shqip ju mundëson të:

• Te Gjitha Lajmet ne nje Aplikacion te Vetem....
• Te lexoni Lajmet e Fundit shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe vende tjera
• Shikoni Live TV Lajme
• Informohuni me motin nga të gjitha qytetet shqiptare
• Lexoni Horoskopin
• E shumë të tjera!!!!

Pëlqeni Lajme TV Shqip ? Na vlersoni në Google Play.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.