​Lista e Blerjes - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 ​Lista e Blerjes 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Ky aplikacion mundëson lehtësimin e blerjeve të ndryshme(shopping-ut).Në këtë aplikacion mund të shkruash gjërat që të nevojiten por edhe për të fshirë ndonjë gjë dhe në fund të shikosh listën e gjërave të cilat janë blerë dhe të cilat nuk janë blerë.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.