Máša a medvěd: hra pro děti - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Máša a medvěd: hra pro děti 2.5.1

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 4 ×
Zdarma

Sdílet

Máša a medvěd je nový přírůstek do světa Indigo Kids 'z zábavné vzdělávání aplikací. To je kolekce mini-her založených na populárním kresleném seriálu, že ruské děti milují.

Všechny postavy z kreslených "Máša a medvěd" ve vašem talíři! Nyní je vaše dítě může cítit součástí karikatury, a spolu s Máša, medvědi a další postavy žijí pohromadě svůj oblíbený seriál.

Máša a Misha je tolik věcí, které nemohou dělat bez pomoci vašeho dítěte. Sbírat bobule pro džemy a třídit je podle typu - není snadný úkol pro jednoho, pak Masha bude potřebovat zodpovědný asistenta. Mějte zásoby medu, jízda mu chamtivé včely uplyvshuyu vybrat oblečení v řece - to se děje pouze v lese! Nezapomeňte o palivové dříví na zimu, protože prostě není dost, aby viděl protokol, vaše dítě bude potřebovat pomoc, aby třídění Masha palivové dříví. Vaření večeře je také není tak jednoduchá záležitost, jak se zdá, protože někdy bude muset podívat kolem domu. Kouzelný svět ", Máša a medvěd" - nepředvídatelné místě, a pak na letadlo může létat. Vaše dítě bude rád chodit s Masha na malebné mýtině a počítat motýly létání, a pak jí pomohl překonat Penguin v hokejové boje. Ve večerních hodinách si můžete sjednat koncert!

Co je na pořadu jednání, Máša a Misha? Les je plná případů v skutečnosti. Pomozte své oblíbené hrdiny, aby se s nimi vypořádat! 10 vzrušující mini-hry nenechá lhostejným k dítěti, a rodiče se nemusí bát, že jejich děti tráví příliš mnoho času ve hře. Cílem aplikace Indigo děti - aby učení vaše dítě tak účinné, jak je to možné, s použitím hratelnost. Máša a medvěd: hra pro děti - nejen sada 10 mini-hry, to je celá kolekce vzdělávací, pomáhá vaše dítě rozvíjet dovednosti pozornost, inteligence, vizuální paměti. Kromě toho, vaše dítě bude moci trénovat počítání schopnosti!
Hra je vhodná pro děti 2-9 roků starý, ona je stejně zajímavá pro chlapce i dívky. Naučte se tím, že hraje spolu s Indigo děti!

Funkce:
- Pro děti 2-9roky
- Hra je vhodná pro chlapce a dívky
- Děj mini-her na základě kresleného seriálu
- 10 vzrušující mini-hry
- Oblíbená kreslená postavička "Máša a medvěd" v každé mini-hry
- Vyvine logické myšlení
- Učí početních úkonů
- Rozvoj reakci a koordinaci pohybů
- Aktivace aplikace účtu a výkon paměti
- Vyvine inteligenci a vizuální paměť
- Intuitivní rozhraní dítě
- Příjemné zvukový design

Indigo děti - je celý svět vzdělávacích her pro děti ve vašem talíři! Jsme přesvědčeni, že vzdělání by mělo být svobodné a přístupné, a poznatky získané prostřednictvím hry, rychle a trvale vstřebává. Náš cíl - poskytnout rodičům jistotu, že čas strávený s dítětem tablet, stane se dalším zdrojem nových objevů.

Chcete držet krok s nejnovějšími světové novinky Indigo děti?
Přihlásit se teď!
VKontakte: https://vk.com/indigokidsru
Facebook: https://www.facebook.com/IndigoKidsRu
Webové stránky: http://indigo-kids.ru/
Podpora: indigo@indigo-kids.ru

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.