Mburoja e Muslimanit - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Mburoja e Muslimanit 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 1 ×
Zdarma
Aplikace pro: iPhone, iPad

Sdílet

Falënderimi i takon All-llahut. Atë e falënderojmë dhe prej Tij falje dhe ndihmë kërkojmë. Kërkojmë mbrojtje nga All-llahu prej të këqijave të vetvetes dhe të veprave tona. Kë e udhëzon All-llahu s’ka kush e lajthit dhe kë e largon nga rruga e vërtetë, s’ka kush e udhëzon. Dëshmoj se s’ka të adhuruar tjetër përveç All-llahut, i Cili është Një dhe i pa shoq, dhe dëshmoj se Muhammedi salAll-llahu alejhi ue selem është rob dhe i dërguar i Tij.

Mburoja e Muslimanit është një libër i begatë që përmbledh lutjet dhe dhikrin (përmendjen e Allahut) për të cilin ka nevojë muslimani gjatë ditës dhe natës si dhe në raste të ndryshme me të cilat përballet gjatë jetës së tij.

Ky libër është përpiluar nga autori Said Ali Al Kahtani dhe është përkthyer në shumë gjuhë të botës dhe atë në miliona e miliona ekzemplarë.

Shpresoj që t'a gjeni këtë aplikacion të përshtatshëm dhe ndihmës në përmendjen e All-llahut Subhanehu ue Teala. Cdo gabim eventual është i imi dhe kërkoj ndjesë paraprakisht.

Nëse keni ndonjë vërejte ose përmirësim ju lutem më shkruani në mburoja@ihsaan.com.au dhe do të mundohem t'a korigjoj sa më parë. Poashtu mirëpres çdo ide dhe sugjerim për ndonjë aplikacion tjetër për Fenë Islame.

Mos më harroni në dua.

Esselamu Alejkum ue Rahmetullah ue Berekatuhu
 • Verze programu

  1.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  26. 2. 2017 2017-02-26

 • Počet stažení

  1 ×

 • Velikost

  76,85 MB 76.85 MB

 • Web autora

 • Vzdělávání
 • Systémové požadavky

  Aplikace pro: iPhone, iPad

 • Podporované jazyky

  • Angličtina
  • ,
  • Japonština
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.