MerrJep Kosovo - Shpallje, Punë, Shërbime - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 MerrJep Kosovo - Shpallje, Punë, Shërbime 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 2 ×
Zdarma
Aplikace pro: iPhone, iPad

Sdílet

MerrJep e klasifikuar si më e madhja në Kosovë me mbi 1 milion njerëz qe blejnë dhe shesin në faqen tonë brenda një muaji.

Ne kemi 150 seksione të ndyshme kështuqë ju mund të shisni ose të blini duke filluar nga makinat, shtëpitë, rrobat, motoçikletat, gjërat për bebet, instrumente muzikore si dhe shumë e shumë artikuj të tjerë!

Është kaq e thjeshtë të vendosni shpalljen tuaj në MerrJep:

Nëse doni që të blini diqka në merrjep.com ju mund të klikoni në njerin nga shumë seksionet dhe të kontrolloni të gjitha njësitë-shpalljet në atë seksion.

-Përkufizoni kërkimin tuaj duke zgjedhur lokacionin ose duke shkruar fjalët kyqe për atë seksion.

- Seksioni i makinave ka dhe më shumë mundësi kërkimi përfshirë prodhimin, modelin, çmimin, vitin, lëndën djegse dhe kilometrazhën.


MerrJep Kosovo - buy and sell products in Kosovo.
 • Verze programu

  1.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  6. 4. 2017 2017-04-06

 • Počet stažení

  2 ×

 • Velikost

  46,86 MB 46.86 MB

 • Web autora

 • Nakupování
 • Systémové požadavky

  Aplikace pro: iPhone, iPad

 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.