Meso Frengjisht - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Meso Frengjisht 2.1.1

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Mëso Frangjisht është aplikacion falas për mësimin e gjuhës frënge.
Përmbanë fjalë bazike nga kategori të ndryshme si: fjalë të jetës së përditshme, në shtëpi, në punë, në shkollë, në spital, etj.
Teste dhe disa pyetje të ndryshme në form të bisedës.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.