Mobilní Faktury - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Mobilní Faktury 1.7

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 14 ×
Zdarma

Sdílet

Aplikace Mobilní Faktury umožňuje snadné a rychlé vystavení faktur. Doslova na pár doteků. Kdykoli, kdekoli, jen za použití mobilního telefonu. Dokonce bez připojení k internetu (pro odeslání faktury se na chvíli připojit musíte).

Pokud pracujete v terénu, vystavíte fakturu hned a nemusíte si údaje pro fakturaci pamatovat či zapisovat a potom je večer znovu psát do počítače. Jediným dotekem hotovou fakturu odešlete nejen Vašemu klientovi, ale také do své vlastní emailové schránky a/nebo rovnou své účetní. Minutu po dokončení zakázky už na ni nemusíte myslet!

Aplikace Mobilní Faktury je čistě mobilní. Není závislá na síti nebo serverech. Data, která v telefonu vzniknou, tam i zůstávají. Exportují se jen hotové faktury v podobě PDF souborů.

Z jedné aplikace můžeme vystavovat faktury mnoha dodavatelů. Tedy pokud jste například OSVČ a zároveň majitel dvou s.r.o., můžete vystavovat faktury za všechny 3 firmy z jedné aplikace. Pro každou dodavatelskou firmu jsou vedeny oddělené evidence, tedy seznamy produktů i zákazníků. Jeden dodavatel může být plátcem DPH, druhý neplátce. Počet dodavatelů není omezen.

Toho využíváme při fakturaci ve více měnách. V zásadě jeden dodavatel účtuje v jedné měně. Pokud chceme účtovat v jiné měně, jedním dotykem vytvoříme kopii dodavatele a změníme jen měnu fakturace. Pro každou měnu tak můžeme mít vlastní cenovou politiku.

Stejný princip lze využít pro účtování v různých číselných řadách, například má-li Vaše firma více oborů podnikání.

Pravidelným zákazníkům, kterým opakovaně poskytujeme obdobné či stejné plnění, snadno vytvoříme kopii minulé faktury, kterou můžeme dále upravit.

Pokud chceme poskytnout slevu, jednoduše přidáme položku faktury se zápornou hodnotou.

Obdobně se řeší případné zaokrouhlení haléřů (centů). Přidáme do položek faktury jednu s prázdným názvem produktu a nulovou cenou a aplikace se postará o zbytek.

Přehlednost, rychlost a snadnost používání této aplikace má nejvyšší prioritu. Vybavili jsme ji takovými funkcemi, aby dobře sloužila svému účelu. Žádné parádičky a zbytečnosti.

Logo aplikace jsme zvolili s příznačným označením PAID. Přejeme Vám tedy, aby všechno prodané zboží a všechny služby, které poskytnete Vašim zákazníkům byly včas a řádně zaplaceny - tedy PAID!
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
14 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.