MonTI - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

MonTI 0.574

Aktualizace programu 27. 3. 2012 Antivirová kontrola 4. 7. 2017 2:35

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 487 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Testy monitorů, detekce jejich parametrů a ukládání pozic ikon

MonTI - Monitor Test & Info je sada testů pro detekci vadných pixelů, barevné hloubky, geometrie obrazu, kontrastu, poměru stran, rozlišení, konvergence, atd. Zjišťuje informace o monitoru jako výrobce, sériové číslo, datum výroby, rozměry, podporovaná rozlišení a další vlastnosti. Dokáže pracovat s více monitory a načítat data z počítačů v síti.

Umí uložit a obnovit pozice ikon na ploše, pořadí ikon v panelu "Snadné spuštění", polohy oken na ploše, rozlišení monitorů a pozici "Hlavního panelu" (Taskbaru). Ke každému rozložení lze přiřadit klávesovou zkratku. Při změně rozlišení může být rozložení automaticky uloženo, pokud se jedná o nové rozlišení, nebo naopak automaticky obnoveno, pokud už bylo uloženo dříve.

Přes tray-menu lze nastavit nativní rozlišení pro všechny případně jen vybrané monitory, otáčet obraz (pokud to podporují ovladače grafické karty), nastavit některé z podporovaných rozlišení nebo zapnout funkci, která sleduje okna a pokud se některé objeví mimo plochu, je automaticky přesunuto na nejbližší monitor.

Může v pravidelných intervalech ukládat zvolená rozložení (ikony, okna, ...), dokud nedojde k připojení pomocí Vzdálené plochy. Jakmile se uživatel připojí opět lokálně, obnoví předposlední uložený stav. Uložení / obnovení lze vyvolat také ručně přes tray-menu.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 487 ×