Muslim Shqip - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Muslim Shqip 1.9

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 1 ×
Zdarma

Sdílet

Muslim Shqip eshte aplikacion qe sherben per cdo musliman.

Perfshine keto gjera:

1. Lexim Kur'ani ne gjuhen shqipe, arabe, angleze dhe transliterume (Lexim i shkronjave arabe me shkronja latine).

2. Kerkim ne tere Kur'anin per ndonje fjale apo ajet, si dhe te gjitha mundesite e shperndarjes tek shoket tuaj.

3. Takvimi - Zgjidh shtetin dhe qytetin ku jetoni dhe ne menyre automatike shkarkohen kohet e namazeve per qytetin e caktuar. Keni mundesi te percaktoni njoftimet per cdo kohe te namazit...

4. Abdesi - Eshte pershkruar marrja e abdesit me shkrim dhe me figura qe mund t'i kuptoje cdokush.

5. Kompasi - Tregon drejtimin e Qabes

6. Namazi - Eshte pershkruar me shkrim dhe figura se si falet namazi...
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.