MyLocker - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 MyLocker

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

My Locker” Aplikace s digitálním obsahem

Pomocí aplikace ,,My Locker” budou mít vaše děti přístup nejen ke zvukovým stopám našich kurzů, ale také k nesčetným doplňkovým materiálům, které přinesou příjemným a stimulujícím způsobem kontinuitu do jejich učení.
Jako doplněk k fyzickému materiálu, který se používá v naší metodologii, budete mít také k dispozici mobilní aplikaci„My Locker“ s audiovizuálním obsahem a interaktivními hrami, které se vztahují ke každému příběhu.

Cíle a výhody mobilní aplikace „My Locker“
1- Soustředit digitální vzdělávací zdroje související s kurzem na jednom místě.
2- Umožnit rodinám přístup k tomuto obsahu (audio, video, hry).
3- Nabídnout širokou škálu doplňkového obsahu, který doplní učební zkušenosti žáků a umožní jim pokračovat ve větším kontaktu s angličtinou mimo třídu.
Poznámka: Tato aplikace je dostupná pro všechny typy zařízení.

ZVUKOVÉ STOPY
V této části budou mít rodiny snadný přístup ke zvukovým stopám kurzu. Kromě toho budete moci stahovat zvukové stopy a poslouchat je, aniž byste museli být připojeni k internetu. Jakmile bude čas na změnu zvukové stopy, obdržíte oznámení v aplikaci a nové audio bude automaticky aktivováno.

VIDEA
V této části budou moci žáci sledovat kreslené filmy, které jsou vhodné pro jejich věk.

HRY
V této části naleznou rodiny několik interaktivních her navržených speciálně pro každou postavu a příběh tak, aby děti mohly doma pokračovat v procvičování slovní zásoby a struktur naučených ve školních aktivitách. Tyto hry nenahrazují poslech zvukových stop příběhu, ale spíše jej doplňují.

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.