Hlavní navigace

 ESET NOD32 Antivirus

Názor na software ESET NOD32 Antivirus

  • 18. 5. 2005 1:33

    Michael Oncle (neregistrovaný)
    Hallo hallo, už cca týden, respektive co jsem svoji domacnost připojil na karneval se mi zpomalil počítač takovým způsobem, že se prescot chová jako celeron, ba ještě hůř. Což mimo jiné znamená, někde na síti visí virarař, jinak si neumím vysvětlit jak se mi to svinstvo dostalo do PC bez stažení mailu. A teď důležité info!!!! Soubory mgsvc.exe a mgtsvc.exe které byly řešeny na různých diskuzích jsou: 1 je Trojan, adruhý ho asi kryje. S ohledem na to že mám /Winkous/ legální mám tuto informaci přímo od Mrkvosoftu. Tel.: 841 300 300. za cenu místního hovoru. ani jedno s těchto svinstev nenašel ani norton antvir ani avg a nod32 mi dovolil zavirovat PC tak strašným způsobem že jsem raději podstoupil reinstalaci registrovaných XP. Hrůza. Jediné co mne na to upozornilo byl fireval norton A TEN MI NABÍDL JAKO 1. MOŽNOST TO PUSTIT!!! s tím že ve správci úloh se tato "věcička" hlásí jako systémová. Dle Micro... je tento balast který je popsán na stránkách symantec popsán a to včetně odstranění skutečně trojan. Zkusil jsem tento postup s pracovníkem podpory Micro... a nejen že se umí ta svi.. schovat tak že ho nenejdete v registrech WINDOWS což je samo blbost když se ve správci hlásí jeko system ale i ADAWARE-SE a jiné podobné jako SPYBOT atd. hlásí gratulujeme ve vašem PC nebyly nalezeny... Je jasné že neexituje 100% antivir, ale tady jsou v pr... všichni. Berte to jako varování. šíří se to jako blaster tedy pouhým připojením, nikoliv stažením a spuštěním souboru. Kurňa kdo to napsal??? Okamžitě kdy se to dostalo do mého PC začaly mi chodit e-maily blabla@bz.com předmět: alert. příloha hi... atd. je to už trapné. UMÍ - LI NĚKDO NAPSAT TAKOVOU APLIKACI, PROČ NENAPÍŠE NĚCO POŘÁDNÉHO? STÁTNÍ ORGANIZACE DÁVAJÍ MILIONY.. ATD. Ovšem pokud tu někdo řešil problém účinného antiviru tak je zajímavé: ŽE ANTIVIR NA JEHOŽ STRÁNKÁCH JE TENTO TROJAN POPSÁN VÁM TVRDÍ ŽE, JE VŠE GOOD, POPIS PRO ODSTRANĚNÍ NENÍ FUNKČNÍ, A NOVÉ DEFINICE NIC NEVYŘEŠÍ!!! Připomíná to diskuzi která probíhala v loňském roce, že si některé státní organizace, / nebudu jmenovat, nejsem sebevrah,/ objednali od antivirovích společností vynechání některých šmíráků ze svých definic, a přitom si objednali napsání tohoto svinstva. /kdy nás začnou zavírat za to že nemáme čip pod kůží. kolik desítek aplikací budeme muset mít abychom mohli psát ve wordu bez toho že to bude někdo číst přes klávesnice, případně se mu pošle kompletní kopie ??/ Jediné řešení je používat jiný stroj na internet a jiný na práci!!! Symantec tvrdí že by nic takového neudělal. Proč mi tedy p. Med... ZE SPOL SYMAN... přestal brát telefon a neodpovídá na e-mail, když tak bojují s viry??? Nebo jim mé zombie PC vyhovuje? Dávno nemám v PC důvěrné info, vše ukládám jinam, třeba CD, DVD a pod, odtud beru zpět, můžete mít i slave disk který není připojen pokud jste IT a tak, je trochu složité, ale jednodušší než reinstalace komplet PC včetně nastavení firevalu který se pak projeví, víte na co. Již celé WIN jsou postaveny na hlavu. Tisíce portů k ničemu ale, každý musíte zablokovat zvlášť. nebylo by jednodušší povolit jen ty které potřebuji??? pane Gaťas?? SORRY ZA PŘEKLEPY, MĚ TE MAŠINA ŽIVÍ A UŽ FAKT NEMŮŽU, FAKT TO ŘEŠÍM TÝDEN. TÉŽ SE OMLOUVÁM ZA KOMERČNÍ EML ADRESU. SVOJI PRACOVNÍ, A TO RADÍM VŠEM NA ŽÁDNÝ WEB NEDÁM. Je fakt sranda že mužům chodí reklama na zvětšení poprsí a ženám na zvětšení penisu, / CO KDYBY NECHAL/A, PŘEOPEROVAT?? / Lepším řešení je: info o e-mailech na mobil a eml klient který umí stáhnout hlavičku e-mailu kterou pak označíte jestli se má stáhnout. teď jsem ve stejné situaci jako ten kdo mi k tomu trojanovi posílá ty "doplňky" on čeká až to stáhnu a pustím, já už se to týden snažím dostat ven. Znovu se mi vybavil starý fór proč je "úžasný Bill" nejbohatší muž na planetě? protože za chyby se platí! Jen by mne zajímalo kdo mi zaplatí ušlý zisk za dobu kdy musí řešit takové PI... místo abych makal. Že by on???????????????????? Tak ahoj a buďte opatrní: Majklův Strýček

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.