Hlavní navigace

 ESET NOD32 Antivirus

Názor na software ESET NOD32 Antivirus

  • 4. 9. 2005 13:00

    Sabina Jelinkova (neregistrovaný)
    ahojky no moc tomu nerozumim ale pc me zaclo dost padat a psalo me to neco o harddisku a softweru...avast mi nenasel nic tak jsem si nainstalovala na zkousku NOD32 a ten mi nasel troj.kone nekde v jave nebo co. Objevilo se tam as 12 cervenych radku ale nejde stim nic delat jinak mam AVg7 tak to ukaze ze neni nalezen zadnej virus a kdyz dam NOD32 tak mi to ukaze ze tam je asi snad 12 troj.koni ale nejde mi stim nic delat kdyz dam lecit nebo smazat stejne se to tam ukaze zas dnes sem si nainstalovala SPY emergency 2005 a naslo mi to : Back Web-nakaza velmi velika,Switchdialer-nakaza velmi velika,a treti Tracking Cookie-nakaza stredni ale vubec nevím co tyhle viry nebo co to je znamenaji pokud to nekdo ví at mi prosim napise ale kdyz spustím zas ten nod tak me opet vyleze 12 červenych řadku ze je v cecku java trojsky kun znamena to že jich tam je dvanact? ale pokud pustím SPY..tak mi to ukazuje že tam nic není.Proc to teda nenjde zadnej jinej jen ten NOD32 ale smazat to neumi?.Možna to nekomu bude pripadat smesne co tu pisi ale vubec tomu nerozumim pokud mi nekdo muzes neco poradit aspon co to je za ty viry tak budu rada diky moc

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.