Offroad Bus - Coach Driving 3D - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Offroad Bus - Coach Driving 3D 1.8

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 3 ×
Zdarma

Sdílet

Cesta autobusem po terénním offroadu a přepravu cestujících! Úžasná offroad hra! Vyzkoušejte tento sjezdový simulátor. Jízda v krásné přírodě přinese vzrušení vašemu řidiči. Hrajte jako extrémní řidič pro splnění povinnosti přepravy cestujících. Hra se točí uvnitř hor, vody, skal a krásných přírodních scén.

Nejvíce realistická extrémní silniční autobusová doprava s turistickou dopravou. Tentokrát to není jen jednoduchý, ale turistický autobus na offroad. Není to jen městský autobus, protože je čas přejít přes hory a obrovské skály. Zažijte výzvu mega-transportního vozu při přepravě turistů mezi destinacemi. Turista vždy potřebuje bezpečnou a rychlou přepravu na horské straně, takže buďte zběsilý autobusový řidič ve své přepravní službě. Být tréninkem v tomto extrémním dobrodružství.

Vložte své cestující nebo náklad a dopravte je bezpečně do bezpečného směru na požadované místo určení. Tak se stanete šampionem simulace. Hra vám přináší nejúžasnější horské silnice a prostředí, jaké jste kdy viděli v hře mobilních zařízení. Hra obsahuje 6 krásných autokarů v této hře. Vychutnejte si skutečné pocity přírody cestou po těchto kopcovitých cestách.

Při jízdě v krásných horách se můžete vydat různými osobními autobusy. Každá úroveň má své vlastní off-road simulátor náročné cíle. Projděte autobusem a vydejte cestující a turisty z jedné zastávky na další. Turisté z celého světa čekají na návštěvu krásných kopců. Maximalizujte své jízdné při přepravě na stanicích. Turisté rádi cestují a prozkoumají krásná místa, aby jim dali jízdu, kterou potřebují.

Realistické mapy, různé vozy, atraktivní interiéry vás budou cítit jako skutečná jízda. Zažijte simulaci autobusů, zašlete pneumatiky a autobus zašpiněné jízdou. Dokončení úžasných herních úrovní vyžaduje jedinečnou kombinaci přesného řízení. Jste připraveni na konečný simulátor 4x4 offroad simulace? Vydejte se mimo silnici a připravte se na jízdu s určitou rychlostí jako na řidič. Začněte už teď!

Funkce :

✓ 6 autobusů s více texturami - skiny.
✓ HD grafika, off-road prostředí s letní, zimní, sezónou AUTUMN.
✓ Fyzika skutečných sběrnic s různými zobrazeními kamery
✓ Animované osoby, které vstupují do autobusu nebo opouštějí autobus.
✓ Obtížné úrovně parkování.

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.