Názor na software OpenOffice od maslisko - Nevyznala - to je ten problem. Jak jsem... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

OpenOffice 4.1.5

Aktualizace programu 8. 1. 2018 Antivirová kontrola 19. 1. 2019 3:32

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 563 519 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software OpenOffice

maslisko
maslisko (neregistrovaný) ---.sychrovnet.cz
10. 9. 2008 11:38

Re: Dobré, ale...

celé vlákno
Nevyznala - to je ten problem. Jak jsem psal, pokud si clovek da tu praci a nauci se s tim delat, muze pracovat mnohem rychleji nez v MSO. Pokud to neni vas pripad, chapu, ze ten editor oznacujete za tragicky. Nicmene pokud vzorce pisete casto, stoji to za tu namahu.

Automaticke opravy neni nutne uplne vypnout. Staci je nastavit podle svych potreb. Sam je nemam rad, ale rozumim tomu, ze jsou ve vypocetnim programu implementovany. I ve vypocetnim programu se prece zapisuje nejaky text, ve kterem je mozne udelat preklep.

Mari napsal:
Tak textového zápisu jsem si všimla a při jakýchkoliv dodatečných úpravách jsem na něj nadávala, protože jsem se v něm nevyznala. V Mathu jsem ve srovnání s MS Editorem rovnic (ano, obrázkový systém pro blbé) psala tak 5x pomaleji. Kde je tedy to kouzlo?

Aháá, tak vypnout veškeré automatické opravy. Nicméně nějak nechápu tuto funkci u VÝPOČETNÍHO programu.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.