Hlavní navigace

 OpenOffice 4.1.15

Názor na software OpenOffice

  • 3. 6. 2009 9:30

    Dolin (neregistrovaný)

    Bohužel jsme po více jak 5ti letech byl nucen přejít k MS Office. Open bohužel pro mě (amatér největší) neumí jednoduše opravovat český jazyk (ano zkoušel jsem i stáhnutí a doinstalaci slovníků a zaškrtnutí CZ verze - i když nechápu proč to není u CZ verze automaticky :-[ ), ale furt mě to nějak nešlo.

    Hlavně ale nevím proč, program OO nespolupracuje s textovým souborem do kterého vložím fotografie! Mám soubor o cca 100stranách stylem fotografie a pod ní dvojjazyčná popiska jako text - přechod z jedné stránky na druhou je neskutečně dlouhý a trvá asi 1sec - celé se to seká! Výkon procesory vyletí na 100%,......

    Nepomohla přeinstalace nejnovějších verzí,... (PC mám celkem OK, 2GB RAM, 9800, dvoujádro) Fotograie byly před importem do OO zmenšeny na 600x něco pixelů a cca 100kb každá,...soubor má tak kolem 20MB celkem nikdy ne více.

    V MS Office bez jediného problému!!! Tímto mě luxus práce donutil změnit. Jako uživatel laik nechci něco instalovat opravovat a tam,..proto jsem po asi měsící bádání byl nucen zaplatit Billovi :'D I když samozřejmě netvrdím, že je to chyba OO, možná mého PC, rukou.............nebo Matrixu

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.