Hlavní navigace

 Opera 90.0.4480.48

Názor na software Opera

  • 7. 12. 2014 12:38

    Fialaalf (neregistrovaný)
    Naprosto s váma souhlasím. Teď jsem si stáhnul Operu 26 a nestačil jsem se divit. Sice konečně záložky, ( no ty byly v 25 taky), ale co a jak dál s tím? Tady je jedna záložka pomalu velká jak samotné okno, do velikosti, co zabírá místo  by  se vešlo v Opeře12 aspoň 5-7 záložek ( myslím tím počet řádků). Teď tam přibylo ještě jakési  "Nakupování", cestování, video - já si záložky třídím podle sebe a ne tak, jak i to někdo nařizuje už jako přednastavené. Doma vám to v knihovně nebo, tam co máte DVD, taky Opera nebo Google netřídí. Pak ten obrovský chaos, vůbec nevím, kde jsem co měl, absolutně přehledné. TO TO NEMOHLI NECHAT TAK, JAK TO BYLO V  OPEŘE 12 ? Jediné plus je u nové verze 26 asi ta rychlost, jinak úplně k ničemu. Kdybych tam neměl fůru důležitých záložek a odkazů (bohužel jich je několik tisíc, a po jednotlivých založkách se mi to do jiného prohlížeče nechce dávat), tak už bych byl dávno u konkurence. Naštěstí jsem si nechal zálohu všech záložek z verze 12 a mám ji i nainstalovanou, ale pro známě potíže, co tenkrát měla, ji nepoužívám. Jen, dyž něco potřebuju, tak si to v těch starých záložkách vyhledám a pak to pomalu přesouvám do své hlavní dtabáze záložek, které mám na Googlu. O Internet Exploreru od "Magorsoftu" se nemíním ani zmiňovat, a Mozile Firefoxu, i když se teď dost zlepšil a zrychlil, stále ještě nevěřím. Takže mě opravdu zbývá jen ten Googl.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.