Názor na software PDF-XChange Editor Free od Mikuláš Dzurinda - Podobne aj celému kolektívu Slnečnice všetko najlepšie a... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

PDF-XChange Editor Free 7.0.325.1

Aktualizace programu 11. 5. 2018 Antivirová kontrola 25. 12. 2018 3:21

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
270 677 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software PDF-XChange Editor Free

Mikuláš Dzurinda
Mikuláš Dzurinda (neregistrovaný) ---.178-40-27.t-com.sk
6. 12. 2010 11:23

Re: Aktualizácie.

celé vlákno

Podobne aj celému kolektívu Slnečnice všetko najlepšie a pekné sviatky.  :-)  Používal som rôzne update programy, ale tie sa mi veľmi neosvedčili, niektoré majú obmedzenú databázu a niektoré ukazujú neexistujúce verzie, takže to robím tak, že idem priamo na oficiálne stránky a zistím či nie je najnovšia verzia. Je to niekoľko desiatok programov, trvá to možno 10. minút, aktualizovať je myslím samozrejmosť aj vzhľadom na bezpečnosť.  Takže nie je problém upozorňovať na najnovšie verzie hneď, ako sú k dispozícii, pretože je jasné, že nemôžte obsiahnuť kvantum programov, ktoré ponúkate a ihneď reagovať a pridávať aktualizácie. To by musel byť veľký tým ľudí čo sa venujú len tomu a snoria po všetkých softwarových stránkach. Pozriem si inštrukcie a nerobí mi problém Vám hlásiť aktalizácie programov ktoré používam, (aj tento je jeden z nich), prakticky hneď ako sú k dispozícii. Ale lepšie by to bolo asi nejakou inou formou a nie takto formou diskusie, aby to zbyčne nezaťažovalo užívateľov. Tak či tak si aktualizácie sledujem hneď ráno a potom ešte večer, takže nie je problém ihneď Vám hlásiť nové verzie. Myslím, že by to mohlo aspoň čiastočne prispieť k skvalitneniu fóra, aj keď je samozrejme kvalitné a chodím tu rád, už som si aj čo to posťahoval, dozvedel sa o nových programoch a apoň takto by som sa mohol revanžovať. SMITHOKO@gmail.com

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.