Názor na software PDFCreator od Pavel Zelený - Několik měsíců jsem používal obdobný program pdf995 a... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

PDFCreator 3.3.2

Aktualizace programu 16. 11. 2018 Antivirová kontrola 23. 1. 2019 3:24

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 203 331 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software PDFCreator

Pavel Zelený
Pavel Zelený (neregistrovaný) ---.17.108.194.contactel.net
15. 9. 2003 19:18

Porovnání s pdf995

Několik měsíců jsem používal obdobný program pdf995 a v zaměstnání na Win 2000 bez problémů - například u CAD výkreů, které bylo potřeba odesílat elektronickou cestou. Doma na Win 98 SE byly problémy s fonty a z některých aplikací se vytvořený pdf dokument nedal vůbec použít. Nevýhoda je navíc ta, že při vytvoření každého pdf dokumentu se zobrazí webová stránka společnosti tento produkt vyvíjející a několik reklam (zkoušel jsem to ale i s vytaženým síťovým kabelem a vytvoření pdf dokumentu proběhlo taky). Ovládání pouze v angličtině.
Nyní jsem vyzkoušel PDFCreator na obou PC a mohu konstatovat, že jsem spokojen více, zvláště když se také jedná o produkt, který je zdarma. Zatím jsem objevil jeden malý problém - totiž u výchozích formátů umístěných naležato se výsledný PDF dokument vytvoří nastojato (i při zaškrtnuté volbě tisku pootočit o 90 st.). V prohlížeči Adobe Reader je sice možnost natáčení dokumentu po 90 st., ale přesto to kazí výsledný dojem.
Tvorbu pdf dokumentu využívám vyloženě jen kvůli odesílání dokumentů spolupracovníkům, kteří nemají nainstalovaný software, se kterým pracuji.

Zdravím.
PZ

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.