Përralla për fëmijë shqip - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Përralla për fëmijë shqip 1.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Në këtë aplikacion mund të gjeni shumë përralla dhe kuize përkatëse për çdo përrallë. Përrallat janë me ilustrime dhe me zërim që e bën shumë më të lehtë mësimin e tyre. Ky aplikacion është në gjuhën shqipe dhe atë angleze.

Disa nga përrallat janë:

1. Dita e parë në shkollë
2. Luani dhe miu
3. Sorra e etur
4. Rrushi i papjekur
5. Dhelpra dhe lejleku
6. Lepuri dhe breshka
7. Qeni lakmitar
8. Luani lakmitar
9. Dhelpra dhe lejleku
10. Lepuri dhe breshka

Veti tjetër e aplikacionit është se disa nga përrallat janë të qasshme për perdoruesit, ndërsa disa përralla duhet të zhbllokohen. Ju mund të zhbllokoni përrallat nëse përgjigjeni pozitivisht në kuiz dhe fitoni pikë që nevojiten për zhbllokimin e përrallave, që e bën aplikacionin shumë të dobishëm sidomos për fëmijët e ciklit fillor!
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.