Pi me kujdes - Slunečnice.cz

 Pi me kujdes 1.0.1

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma
Aplikace pro: iPhone, iPad

Sdílet

Pi me kujdes ju ndihmon te kontrolloni se sa keni pirë në një parti dhe ju paralajmëron se kur eshte koha per te pirë ujë dhe per te ngrënë ushqim.

Ajo qe do te ju ndihmoj me se shumti eshte se mundeni te thirrni taxi.


• Pini me Kujdes
• Skeni nevoj ti mbani ne mend numrat e taxi-ve

• Përafërsisht sa jeni te dehur
• Numrat e taxi-ve varësisht prej lokacionit

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×