Připomínač cvičení - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Připomínač cvičení 1.0

Aktualizace programu 24. 1. 2011 Antivirová kontrola 9. 7. 2017 4:38

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
461 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Připomíná, kdy si udělat pauzu od práce s počítačem.

Práce s počítačem představuje pro člověka velkou zátěž. Proto se často setkáme s doporučeními pro krátké přestávky během práce s počítačem. Na to však během práce často zapomínáme. Proto jsem vytvořil tento program, který přestávku připomene. Program nabízí i návod na správné procvičení zad.

Jak to funguje? Aplikace běží na pozadí. Ve stanoveném intervalu Vám připomene, že je čas udělat si pauzu od práce s počítačem. Po potvrzení této zprávy se začne odpočítávat čas do konce přestávky, opět podle určeného intervalu. Po potvrzení konce přestávky se opět začne odpočítávat interval do začátku přestávky příští. Standardně jsou intervaly nastaveny na 60 / 10 minut. Můžete je změnit v menu kliknutím na položku "Změnit intervaly".

Menu programu je dostupné v oznamovací oblasti vpravo dole po kliknutí pravým tlačítkem myši na ikonu programu. Kliknutím na "Restartovat odpočítávání" se začne čas do přestávky odpočítávat znovu od začátku. Aplikaci lze ukončit zvolením volby "Konec" v menu. Ve stejném menu je možno vypnout či zapnout spouštění aplikace po startu počítače. Položka "Cviky na záda" zobrazí okno s návodem, jak si správně procvičit záda.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
461 ×