Hlavní navigace

 ProgeCad Professional 2022 2022 EN

progeCAD® Professional je špičkový 2D/3D CAD program, který je určený především pro 2D konstrukční práce a tvorbu technických dokumentací.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
21 ×

ProgeCAD® Professional je špičkový 2D/3D CAD program, který je určený především pro 2D konstrukční práce a tvorbu technických dokumentací.

Aplikace, stejně jako všeobecně známý AutoCAD, ukládá a otevírá výkresy ve formátu dwg/dxf, umí také přímo otevřít dgn/dwg/dxf soubory vytvořené v aplikacích Microstation a AutoCAD 2021 a jeho nižších verzích. progeCAD Professional navíc umožňuje uložení výkresů i ve formátu starších verzí AutoCAD, čímž je zajištěna dokonalá kompatibilita mezi programy progeCAD a AutoCAD.

Zaručuje plnou funkčnost s AutoCAD® výkresy – otevírá a ukládá přímo v nativním AutoCAD® formátu bez nutnosti konverze.

Jedná se o *.dwg/*.dxf soubory vytvořené v AutoCAD® 2022 i jeho nižších verzích (včetně verze 2.5), čímž je zajištěna maximální kompatibilita mezi programy progeCAD® a AutoCAD® / AutoCAD LT®.

progeCAD® 2022 Professional je založen na jádru IntelliCAD 9. Program lze používat na Windows 7, Windows 8, 8.1 a Windows 10.

Licence programu progeCAD® je časově neomezená a rámci verze jsou dostupné veškeré aktualizace programu.

Při zakoupení plné verze obdržíte i konvertor PDF výkresů na klasické DWG výkresy, které lze zpětně upravovat. Dále je součástí programu export do 3D PDF, iCADLib správce bloků s více než 22 000 bloky, nástroj pro vektorizaci naskenovaných dokumentů a doplněk Google Earth pro publikaci. progeCAD nabízí množství funkcí jako např. expresní nástroje, ACIS objemové modelování, fotorealistické renderování, PDF, DWF, JPG tisk, správce rastrových obrázků, přechody barev, šrafy, polygonální výřezy, eTrack (OTRAS objektové trasování), polární trasování, 3D parametrický doplněk EasyArch3D pro architekty, přizpůsobení pomocí VB, VBA, C++ LISP, DRX C++ (ARX) nebo SDS C++(ADS).

 Pokud hledáte skvělou náhradu za AutoCAD, je pro Vás progeCAD Professional ta nejlepší volba.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 27. 1. 2022 Antivirová kontrola 11. 6. 2022 2:49

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.