Qysh.me - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Qysh.me 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma
Aplikace pro: iPhone, iPad

Sdílet

Qysh Me është portal edukativ që ofron udhëzime duke u bazuar në pyetjen që bëhet më së shpeshti “qysh me?”
Ideja është që t’i tregojmë njëri-tejtrit se “qysh me” i bo punët e zakonshme deri tek ato më të komplikuarat.
Qysh.me ofron gamë të gjerë të temave ku përfshihet teknologjia, shëndetësia, familja, marrëdhëniet sociale, makinat, si dhe recetat e gatimit që mund t’i gjeni ekskluzivisht tek Qysh.me.
 • Verze programu

  1.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  8. 3. 2017 2017-03-08

 • Počet stažení

  0 ×

 • Velikost

  1,18 MB 1.18 MB

 • Web autora

 • Vzdělávání
 • Systémové požadavky

  Aplikace pro: iPhone, iPad

 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.