Real Madrid Albania - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Real Madrid Albania 1.0.5.realmadrid

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Real Madrid Albania është vazhdimësia e Real Madrid C.F.OFFICAL FAN PAGE ALBANIA. Nëpërmjet Real Madrid Albanias, ju jeni të parët që merni infoemacionet më të fundit të klubit me anë të njoftimeve që dërgohen tek ju sapo te ketë lajme të reja. Këtu mund të gjeni gjithçka që ka të bëje me Real Madridin. Jemi burimi juaj nga fusha e deri tek dhomat e zhveshjes, nga presidenti e deri tek punonjësit, nga lojtarët e deri tek trajnerët. Lajmet më të fundit të skuadrës Madrilene, lajme për merkaton, kampionatin, informacione të detajuara për lojtarët, stafin teknik, hierarkinë, një galeri me fotot më të mira të Real Madridit, video fantastike dhe gjithçka tjetër. 24/7 vetëm në dispozicionin tuaj.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.