Revistat Shqiptare - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Revistat Shqiptare 1.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Revistat shqiptare te gjitha ne nje aplikacjon. Informacionet me te fundit rreth modes, stilit, jeteses dhe showbizit Shqiptar edhe te huaj ne aplikacionin revistat.
Showbizi shqiptar, thashetheme informacione, te dhena rreth modes se fundit.
Lajme nga showbizi, kultura, trendi,
Fotot-paparac, rrëfimet dhe ngjarjet më të rëndësishme në jetën e personazheve VIP. Femrat Shqiptare edhe meshkujt me trendy do ti gjeni ne aplikacionin Revistat.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.