Rybářská povolenka - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Rybářská povolenka 1.0.1.131117

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 2 ×
Zdarma

Sdílet

Vyzkoušejte moderní způsob evidence vašich docházek k vodě a ulovených ryb. I po letech jednoduše a rychle zjistíte, co jste před lety chytili, zda jste rybu pustili, prohlédnete si fotky i revír, na kterém se vám dařilo. Už žádné složité sčítání docházek a ryb na konci roku. Sumář získáte jedním kliknutím.

S aplikací rybářská povolenka můžete:

Zapisovat docházku k vodě na pár kliků. Zobrazí se vám nejbližší revíry v okolí a online se můžete podívat na pravidla, která na revíru platí. Můžete přesně sledovat dobu, kterou na rybách strávíte, třeba už jen proto, že doba strávená na rybách se vám do vyměřeného života nepočítá (alespoň takto kdysi tvrdil Pan rybář Werich).

Zapisovat můžete nejen úlovky, které si ponecháte, ale samozřejmě i ty, které pustíte a to včetněfotek. Zpětně si i po letech můžete prohlížet vaše úlovky na základě revíru, kde byly uloveny, druhu ryby nebo času, kdy se vám úlovek podařil.

V rybářském řádu můžete online vyhledávat, takže pokud si náhodou nebudete jisti, už nemusíte složitě pročítat celý rybářský řád. Navíc na výjimky v rybářském revírech budete upozorněni už při zápisu docházky. Stejně tak vás povolenka upozorní, pokud byste si chtěli ponechat hájenou rybu nebo byste se chystali lovit mimo stanovenou denní dobu.

Všechny informace, které si do aplikace zaznamenáte jsou ryze soukromé a neuvidí je nikdo jiný! Samozřejmě pokud nebudete vy sami chtít. Každý úlovek můžete jednoduše sdílet včetně toho kde byl uloven (od informace, že to bylo na svazové vodě až po konkrétní revír. Volba je pouze na vás).

Rybářská povolenka se neustále vyvíjí a neustále rozšiřuje své funkce. Některé funkce tedy v této verzi ještě nemusí být dostupné, ale pravidelnými aktualizacemi budete získávat nové a nové funkcionality včetně soukromých a zahraničních revírů.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.