Security SMS Tracker - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Security SMS Tracker 1.6

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 6 ×
Zdarma

Sdílet

Aplikace SMS Tracker je určena k vyhledání zařízení (telefonu, tabletu) odesláním zprávy SMS z jiného zařízení. Aplikace SMS Tracker je určena především pro rodiče, kteří chtějí lokalizovat zařízení svého dítěte. Aplikace SMS Tracker je navržena tak, aby k chodu nevyžadovala internet (data) - pozice vašeho dítěte je zasílána SMS.

Co udělat pro správný chod aplikace SMS Tracker :
1 Nainstalujte aplikaci SMS Tracker do zařízení vašeho dítěte.
2 V aplikaci nastavte SVÉ telefonní číslo.
3 To je všechno :-), nyní můžete sledovat vaše dítko odesláním sms "WHERE" z vašeho telefonu na telefon/tablet vašeho dítěte, okamžitě obdržíte sms s lokalizací vašeho dítěte (stačí kliknout na přijatou sms a uvidíte pozici vašeho dítěte na mapě Google).

Jak to funguje:
Po přijmutí SMS zprávy z telefonu rodiče se slovem "WHERE", aplikace SMS Tracker
nejprve vyhledá "poslední známou pozici" zařízení a tuto zašle sms zprávou rodiči, poté aplikace vyhledá zařízení podle GPS nebo NETWORK a znovu rodiči zašle SMS zprávu s touto pozicí.

!!!PRO SPRÁVNOU FUNKCI APLIKACE JE NEZBYTNÉ MÍT POVOLENO GPS LOCATION nebo NETWORK LOCATION V ZAŘÍZENÍ. Lokalizace pomocí GPS je přesnější!!!

!!!Aplikace SMS Tracker neshromažďuje žádné citlivé údaje. Lokalizace zařízení je zasílána pouze mezi dítětem a rodičem. Použití aplikace bez vědomí uživatele telefonu/tabletu není povoleno !!!
Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 ×