Názor na software Skype od holmesjedna - Jak už někteří víte , přestala být podporována... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Skype 8.39.0.180

Aktualizace programu 13. 2. 2019 Antivirová kontrola 14. 2. 2019 19:11

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
9 844 868 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software Skype

holmesjedna
holmesjedna (neregistrovaný) ---.c16.catr.cz
7. 8. 2014 19:57

Sekání hovoru , prosím , pomoc

Jak už někteří víte , přestala být podporována stará verze Skype , takže mám novou , stará verze jela upe v poho , nová verze už ne , a co mám za problém , počítač mám v dovré kondici a nová verze se neustále seká , neodpovídá atd. a to nejzávažnější , když mám hovor s jakýmkoli člověkem , tak je to jako v poho , ale ať zapnu jakoukoli aplikaci či hru , klidně i singel , na druhé straně mě kámoš neslyší vůbec a nebo zasekaně , když je třeba aplikace spuštěna a najdu zpět na lyštu , sekání neslyší a slyší mě jakštakš v poho a jakmile to zase zapnu  , zase konec :( Stará verze mi jela v poho , Mikrákem to něni , což už vyplívá z mého popisu problému , 7krát jsem Skype přeinstaloval a různě se hrabal v nastavení , nic nepomohlo , pls , moc vás prossím o pomoc , opravdu moc  :'(

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.