Steel Division: Normandy 44 - Slunečnice.cz

 Steel Division: Normandy 44

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Sdílet

Steel Division: Normandy 44 je taktická real-time strategie (RTS), vyvinutá společností Eugen Systems studiem, autoři titulů, jako Wargame série a R.U.S.E...

Steel Division: Normandy 44 je taktická real-time strategie (RTS), vyvinutá společností Eugen Systems studiem, autoři titulů, jako Wargame série a R.U.S.E. Tato nová hra umožní hráči, aby převzal podrobné konzistentní velení s historickými skutečnostmi: tanky, pěších jednotek a vozidel při vrcholu druhé světové války. Hráči si mohou otestovat své taktické schopnosti proti několika soupeřům v obrovských multiplayerových bitvách proti nepřátelům, nebo kampaň pro jednoho hráče.

Steel Division: Normandy 44 umožňuje hráči převzít kontrolu nad legendární divizí ze šesti různých zemí, jako je USA 101 Airborne Division, německé 21. tankové divize, nebo 3. divize Kanaďana během invaze v Normandii v roce 1944.

Hlavní rysy:

Ovládat více než 400 s historií přesných jednotek: Bez ohledu na to, zda budete bojovat o kontrolu v intenzivní multiplayerových bitev až pro 20 hráčů hrát sám nebo společně se svými přáteli v pořadí zápasů, hráči budou muset koordinovat shromažďování věrné historie pěchoty, tanků, letadel a podpůrných vozidel odrazit útoky nepřátelských jednotek v této taktické real-time strategii.

Realistické taktiky: Souboje jsou rozděleny do tří odlišných fází, ve kterých jsou různé jednotky odemknuty v průběhu času, simuluje pohyb armády v reálném čase a přispívají k pestrosti neustále se měnícího se bojiště. Dynamická fronta ukazuje pohyby konfliktu. Rozdrtit nepřátelskou palbu pěchoty, aby jsi získal výhodu a přinutil ho k útěku, nebo prorazit Nejsvětější plán dokonale.

Skutečný životní prostředí: možnost využití nejnovější IRISZOOM motoru pohledy autorská práva studio Eugen, hráči mohou plynule přecházet z taktického pohledu vzduchu k aproximaci jeden celek, a uvidíme skutečné 400 modelů vozidel a pěších jednotek navržen s důrazem na detail a historickou přesností. Mapy jsou založeny na autentických leteckých průzkumech a fotografiích v Normandii v roce 1944, nutí Vás používat skutečné taktiky a strategie pro jejich kontrolu.

Přesáhne plánování, přelstít, Crush oheň: Od upravit rozmístění bojových skupin jednotek a manévru, vítězné bitvy vyžadují mazaný a strategii, a to nejen stejný palebnou. Každá jednotka bude trvale zvyšuje taktickou nevýhodu, a hráči budou muset bojovat, aby získali - a udržet - výhodu. Historicky konzistentní velení pěchoty, tanků a vozidel, rozmístění vojsk a v reálném čase bitvy s nepřítelem, hráči budou muset být chytrý a vynalézavý vyhrát. Každá jednotka se počítá v průběhu bitvy a samotným palebné síly nestačí k dosažení vítězství. Bez ohledu na to, zda sleduje celou bojiště shora, nebo následovat jeden tank, hráči budou muset adekvátně kontrolovat měnící se situaci na frontě, který bude provádět přepady a pokrok.

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.