Storm Radar-Hurricane Tracker-Severe Weather Alert - Slunečnice.cz

 Storm Radar-Hurricane Tracker-Severe Weather Alert 1.3.0

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 0 ×
Zdarma

Sdílet

Počasí, jak jsi ho ještě neviděl: s aplikací Storm Radar pro Android! Interaktivní mapa, zobrazitelná na celé obrazovce ve vysokém rozlišení, s radarovými snímky pokrývajícími 8 hodin od předchozího po nadcházející počasí, s pokročilým sledováním bouřkových jader a s výstrahami na extrémní počasí v reálném čase ti umožňuje vizualizovat počasí, které se k tobě blíží. Ať už chceš zobrazit přehled aktuálních povětrnostních podmínek, denní či hodinové předpovědi, vše máš po ruce v přehledu na svém Androidu.

FUNKCE

• Radar: Meteorologický radar ve vysokém rozlišení.
• Globální předpověď radaru: Špičková animovaná předpověď radaru pro následujících 6 hodin pokrývající pevninu i moře.
• Trasy pohybu bouřek: Zobrazí detailní analýzu blížícího se extrémního počasí zahrnující čas úderu bouřky, hodnocení síly, detaily o složkách bouřky (jako jsou vítr, kroupy, blesky a tornáda), informace o rychlosti a směru bouřky, úhrn srážek, data ze sledování bouřek, a další.
• Hurikány a Tropické bouře: Zobrazí dřívější i předpovídané trasy včetně rychlosti větru, síly, času úderu a stupně nejistoty.
• Blesky: Zobrazí blesky v okruhu 100 mil od jakéhokoliv místa na kontinentálním území USA.
• Nastavitelné datové vrstvy: Zemětřesení, výstrahy na extrémní počasí, místní hlášení bouřek, teplotní a srážkové překrytí a další.
• Místní hlášení bouřek: Získá informace z místních radarů a výstrahy na extrémní počasí odkudkoliv z USA a ze světa, včetně Miami, Orlanda, Chicaga, Minneapolis a St Louis.

NÁZORY:
Naši aplikaci se neustále snažíme vylepšovat, a proto je tvůj názor vždy vítán. Aplikaci můžeš ohodnotit nebo k ní napsat recenzi v Obchodě Google Play. Své návrhy můžeš poslat na adresu feedback@weather.com.

SOUKROMÍ:
Pokud budeš mít zájem, zásady ochrany osobních údajů najdeš na adrese https://weather.com/cs-CZ/intl-privacy a podmínky použití na adrese http://www.weather.com/common/home/legal.html.
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
0 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.