SUPO Optimizer-Booster&Cleaner - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 SUPO Optimizer-Booster&Cleaner 1.6.119.0102

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 4 ×
Zdarma

Sdílet

SUPO Optimizer je komplexní nástroj Android optimalizující aplikace, s integrovanou úsporou baterie, čištěním, bezpečností, zrychlením a údržbou hardwaru. Vývojáři dbali v zařízeních od Android na optimalizaci a vývoj aplikaci od vzniku Androidu. S cílem proměnit všechny tyto významné znalosti a zkušenosti s optimalizací ve skutečnou hodnotu, vytvořili vývojáři SUPO Optimization jako platformu.

Hlavní vlastnosti

★★★ČIŠTĚNÍ SOUBORU★★★

☆Bezpečnost/antivir
Účinně zjišťuje & opravuje současné & budoucí hrozby (viry, bezpečnost/únik soukromých informací, sprosté aplikace apod.).

☆Čistič souborů
Čistí nevyžádanou poštu, zbytkové soubory, a cache; zabraňuje nadbytečnému zatížení ROM; zvyšuje místo pro ukládání & rychlost telefonu.

☆Čistič upozornění
Tlumí & shromažďuje nepotřebná upozornění; ochraňuje uživatele před neustálým vyrušováním; deska čisticí upozornění.

★★★ZVÝŠENÍ VÝKONU★★★

☆Zvýšení výkonu telefonu
Optimalizace RAM; uvolňuje nadměrně zatíženou RAM; aby telefon pracoval hladce & rychle; zabraňuje přehřátí, opožďování, zamrznutí/ zastavení kvůli intenzivnímu použití.

☆Bílý seznam
Uživatelé mohou na bílý seznam zadat aplikace, pokud nechtějí, aby určité aplikace byly při optimalizaci/zvyšování výkonu rušeny; zabraňuje náhodnému zrušení důležitých procesů.

★★★ÚDRŽBA★★★

☆Chladič CPU
Snižuje teplotu procesoru, prodlužuje životnost procesoru.

Abychom znali veškeré nevýhody & vady SUPO Optimizer, přejeme si, aby nás uživatelé vždy informovali. Pošlete prosím email na supooptimizer@outlook.com nebo zadejte “feedback” k podání stížností, návrhů a dotazů
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.