Total War ATTILA The Last Roman Campaign Pack - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Total War ATTILA The Last Roman Campaign Pack

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Sdílet

Píše se rok 533 po Kristu...

Píše se rok 533 po Kristu. Během posledního století zmizela Západořímská říše z mapy světa. Velkolepost Říma však i nadále přežívá ve Východořímské říši; toto impérium je ještě stále při síle a sní o tom, že získá zpět svou ztracenou slávu. Císař Justinián ví, že mu zbývá jen jediný riskantní krok – ambiciózní a nebezpečný pokus získat to, co mu po právu náleží, a obsadit znovu Západ dřív, než celý Řím zmizí v propadlišti dějin. Jedná se však o vskutku herkulovský úkol, neboť po celém Středomoří se vyrojila a vzkvétá řada barbarských království. Takovouto výpravu může vést jen jediný muž. Bývalý osobní strážce jeho otce, hrdina bitvy u Dary a velitel, jenž nemilosrdně potlačil povstání Níká. Belisarius je poslední nadějí umírající říše, poslední pravý Říman.

Unikátní kampaň s novými herními prvky The Last Roman Campaign Pack je výpravné rozšíření hry Total War: ATTILA, které přináší bohatý, na jednotlivé mise rozdělený příběh, jenž se odehrává na detailně propracované mapě tažení v oblasti Středomoří.

Zkušení hráči série Total War se zde ujmou role Belisaria a společně s jeho římskou expedicí musí vyrvat původně římská území ze spárů barbarských nepřátelských vojsk. Prostřednictvím série nových příběhových událostí a misí zde ožívá příběh o snaze splnit povinnost vůči císaři Justiniánovi. O vaši pozornost se budou hlásit císař, císařovna i vaše vlastní manželka Antonina a zadávat vám různé náročné úkoly, které si budou nezřídka vzájemně odporovat. Jejich plněním budete získávat potřebné vojáky a zásoby, ovšem pokud někoho urazíte, ohrozíte tím už tak dost nejistý osud výpravy. Můžete ovšem také vyhlásit nezávislost, pokusit se obnovit slávu Západořímské říše pod svou vlastní zástavou a nedělit se o slávu a nesmrtelnost s konstantinopolským dvorem. Zůstanete věrní Justiniánově vizi o osvobození Říma z rukou barbarů? Nebo vykročíte vlastní cestou a prohlásíte se za nového císaře západního Říma? Nová mapa tažení Mapa tažení The Last Roman je rozsáhlým a nesmírně podrobným vypodobněním střední části západní Evropy z roku 533 n. l., na které se nachází 35 provincií rozdělených do 100 různých oblastí, jež zahrnují Itálii, severní Afriku, Španělsko a Francii. Hratelné frakce V rozšíření The Last Roman se nachází pětice hratelných frakcí – zbrusu nová Římská expedice, dále Ostrogóti, Vandalové, Frankové a Vizigóti. Každá z nich má vlastní rysy a nové počáteční pozice na mapě. Království Vandalů ohrožuje vzpurná Sardinie a odhodlaní Římané, ostrogótské království má zase velké problémy se svou prořímskou královnou a požadavky na uzavření nevýhodného spojenectví. Obě říše se snaží upevnit své hranice a získat co nejvíc z italských úrodných a bohatých zemí; ovšem Belisaria předchází jeho reputace a všichni vědí, že zvíře zahnané do kouta bude bojovat do posledního dechu. Pro Franky a Vizigóty představuje návrat Římanů vítanou příležitost. Obě tato království vzkvétají, jsou plná síly a lační po boji. Nyní nadešla jejich chvíle, konečně mohou rozšířit svá území; a jelikož ostatní místní velmoci jsou zaneprázdněny bojem o vzdálenou Afriku, Evropa jen čeká, až z popela Říma povstane nějaká nová, ještě větší říše!

The Last Roman Campaign Pack přináší mnoho nových technologií a budov. Římská expedice má k dispozici výrazně upravený technologický strom Říma s 20 novými technologiemi a zbrusu nový strom budov, jenž je specifický výhradně pro Expedici. V případě vyhlášení nezávislosti se nabídka budov přemění na tradiční římskou sadu, která lépe vyhovuje požadavkům nového samozvaného císaře. Ostatní hratelné frakce mají též k dispozici nové kombinace západořímských a barbarských technologií a budov.

Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Total War ATTILA v platformě Steam.

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.