Názor na software Windows Movie Maker od aldy-deny - Ahoj ldičky,nemohl byste mi někdo poradit?Uz jsem si... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Windows Movie Maker 16.4.3528.331

Aktualizace programu 25. 12. 2017 Antivirová kontrola 13. 1. 2019 3:26

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 560 298 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software Windows Movie Maker

aldy-deny
aldy-deny (neregistrovaný) ---.net.upc.cz
29. 10. 2008 10:03

WMM

Ahoj ldičky,nemohl byste mi někdo poradit?Uz jsem si udelala hodne videi ale jenom z obrazku,protoze vzdycky kliknu na import medii a pak jdu do slozky kde mam ulozeny videa.Tam se mi ale zobrazi:Hledání neodpovídají žádné položky.A když jsem zkusila to video přetahnout z te složky rovnou tam kde je napsano Přetáhněte médium sem tak se mi tam objevil rámeček s křížkem a bylo tam napsano:Soubor C:\Users\Terka\Videos\Aport.MOV nelze importovat, protože v počítači není instalován kodek požadovaný k přehrání souboru. Pokud jste se již pokusili kodek stáhnout a instalovat, ukončete a znovu spusťte program Windows Movie Maker a pokuste se soubor importovat znovu.
Nevíte někdo kde bych ten kodek mohla stahnout,popripadne co s tim delat jineho?Moc vás prosím poradte mi jsem z toho už fakt zoufalá :'( !Díky moc.Terka

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.