Názor na software Windows Movie Maker od jenny-g - Dobrý den,poslední rok mám problémy s movie maker.1.když si... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Windows Movie Maker 16.4.3528.331

Aktualizace programu 25. 12. 2017 Antivirová kontrola 13. 1. 2019 3:26

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 559 216 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názor na software Windows Movie Maker

jenny-g
jenny-g (neregistrovaný) 89.177.10.---
22. 3. 2012 17:52

potíže s obrazem

Dobrý den,poslední rok mám problémy s movie maker.
1.když si tam dávám nějaké video a pak ho chci třeba stříhat,tak se mi u některých stává,že tam naskočí černá obrazovka a video už nejde,zkrátka se zasekne,ale pak následující video už jde.stává se mi to často.
2.když mám sestřihaná videa nebo fotky,která na sebe navazují,tam se mi někde v nějakých částí(tam kde na sebe navazuje první video na to druhé) stává že mi naskočí na začátku toho druhého videa(asi první 1 nebo 2 sekundy)posledních 1 nebo 2 sekund toho prvního videa.je to sice jen okamžik,ale i tak to zkazí celé to video.
3.nejde mi publikovat film.Ukládám to vždy do složky,která je skoro prázdná.Zdroje,které používám na to video v počítači mám.video jde publikovat jen na tu nejnižší kvalitu obrazu(VHS,PAL,1,0 Mb/s).Což je opravdu hodně dost nekvalitní.
S tím programem je to čím dál horší.Prosím poraďte mi někdo.Pracuje se mi s ním dobře,ale tyhle problémy mi všechno kazí.
Děkuji

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.