Wolfenstein II The New Colossus Season Pass - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Wolfenstein II The New Colossus Season Pass

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Sdílet

Mise na osvobození Ameriky od okupace právě začala...

Mise na osvobození Ameriky od okupace právě začala. Pokračuj v boji díky Season Pass Wolfenstein® II: Kroniky svobody, obsahující všechny tři doplňky. Staň se silným americkým hrdinou: Josephem Stallionem, Jessicou Valiant a Geraldem Wilkinsem! Navštiv dosud nevídané americké lokace deformované nepřítelem! Využij svoji zbraň a schopnosti, aby sis to mohl rozdat s okupantem! Pouze ty můžeš přemoci nebezpečí v „Kronikách svobody”!

„Kroniky svobody” poskytují přístup ke třem paketům DLC:
  • Adventura pistolníka Joea – vtěl se do postavy Josepha Stalliona, bývalého profesionálního rozehrávače, abys rozdrtil nepřátele od rozvalin Chicaga po nekonečný vesmír! 
  • Deníky vražedné agentky – jako bývalá agentka OSS a vražedkyně Jessica Valiant infiltruj bunkry v Kalifornii a demaskuj Operaci San Andreas! 
  • Neuvěřitelné hrdinské činy kapitána Wilkinsona – vtěl se do postavy hrdiny americké armády kapitána Geralda Wilkinsona a vydej se na Aljašku, abys zabránil Operaci Černé Slunce!
Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Wolfenstein II The New Colossus v platformě SteamPro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.