ZDRAVEL - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 ZDRAVEL 1.0.8

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo 2 ×
Zdarma

Sdílet

ZDRAVEL Ti přináší všechny zdravotní informace do tvého mobilu. Prostřednictvím této aplikace se jednoduše dostaneš k informacím o provedených vyšetřeních, předepsaných lécích, k výsledkům z laboratorních testů, preventivních prohlídkách a mnohé další.

VYŠETŘENÍ

Celé zprávy z vyšetření můžeš mít po ruce během několika minut. Takto už nikdy neztratíš cenné informace o svém zdraví.

LABORATOŘE

Papírové laboratorní výsledky jsou pro tebe nesrozumitelné? Nyní uvidíš své výsledky v čitelné formě. Aplikace ti navíc řekne, zda jsou tvé hodnoty v normě nebo ne a co to
znamená.

MĚŘENÍ

Pravidelně si můžeš měřit a vyhodnocovat svoji váhu, výšku, krevní tlak, srdeční tep či cholesterol i hladinu cukru v krvi.

LÉKAŘI V OKOLÍ

Potřebuješ vyhledat nejbližšího lékaře, nebo specialistu? Aplikace ZDRAVEL obsahuje neustále aktualizovanou databázi lékařů. Navíc se můžeš rovnou objednat, nebo alespoň kontaktovat nalezeného lékaře.

EMERGENTNÍ DATASET

V případě nouze si tvé zdravotní údaje může otevřít lékař Záchranné služby ještě dřív, než k tobě dorazí. I minuta navíc dokáže zachránit život!

CESTOVNÍ OČKOVÁNÍ

Chystáš se na cesty do zahraničí a nevíš proti čemu je vhodné se očkovat?
Aplikace ZDRAVEL ti to poradí.

PORADNA

Trápí tě zdravotní potíže a nevíš přesně na jakou odbornost lékaře se obrátit? Poraď se bezplatně s elitními lékaři ve svém oboru.

RODINNÉ SDÍLENÍ

Další skvělou funkcí je sdílení dat v rámci rodiny. Aplikace tě včas upozorní na blížící se preventivní prohlídku dětí, povinné očkování nebo dávkování léků.

Velmi dobře si však uvědomujeme, jaká rizika se skrývají za ukládáním elektronických zdravotních záznamů (EHR) na internetu. Bezpečnosti Vašich dat věnujeme maximální možnou péči a využíváme veškerých dostupných opatření. Nemusíte se tak bát, že by se k Vaší zdravotní dokumentaci dostaly cizí osoby či došlo k úniku dat.

K Vašim datům v rámci systému ZDRAVEL máte přístup primárně Vy. Vy si můžete nastavit s kým dalším chcete svá zdravotní data sdílet. Po Vašem souhlasu si mohou data Vaší zdravotní knížky zobrazit: důvěrní zdravotničtí pracovníci, ošetřující pracovníci a Záchranná služba.

Výše popsané funkce se mohou lišit dle aktuálně používané verze systému ZDRAVEL.
Přidej se k 2,5 milionu lidí v Česku, používej ZDRAVEL!
Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.