Hlavní navigace

Prodej her

Vysvětlení některých pojmů při nákupu herních klíčů.

Je to original?

Ano, všechny produkty jsou nakupovány z oficiální distribuce a ve většině případů jsou určeny pro digitální platformy jako je Steam, Origin, Uplay, Battle.net a jiné. Tyto platformy jsou provozovány přímo výrobcem, v případě nelegálních produktů byste neměli možnost tento produkt aktivovat/ověřit u výrobce/vydavatele hry natož jí z této strany nainstalovat.

Mohu hru instalovat/hrát na Více PC?

Samozřejmě, produkt můžete instalovat opakovaně, stejně tak jako z fyzického media, hraní je možné jen na jednom PC současně, pokud tedy produkt chcete hrát současně na více PC, je třeba zakoupit odpovídající počet CD-Klíčů/licencí.

Jak opětovně nainstaluji produkt?

Produkt aktivujete vždy na svůj uživatelský účet přímo u výrobce/vydavatele hry, tedy opětovná instalace se provádí pomocí přihlášení na svůj profil, kde mate hru aktivní.

Jaké jsou možnosti doručení?

Všechny produkty jsou doručovány elektronicky, tedy po vyřízení vaší objednávky je najdete na vašem profilu v historii objednávek. 

Jak produkt aktivuji?

Produkty jsou aktivovány pomocí Steamu a jiných platforem, jak je vždy uvedeno v popisu produktu, jednoduchý avšak detailní návod vždy najdete přiložený u vašeho produktu.

Je uvedená cena konečná?

Ano, neúčtujeme poplatky za doručení popřípadě za využití platební brány aj. Tedy cena uvedená u produktu je vždy cenou konečnou.

Co znamenají jednotlivé výrazy v popisu předmětu?

Přímé stažení

Zaregistrujete si vlastní účet přímo na webových stránkách vydavatele hry. Registrovaný účet, spolu s námi poskytnutým digitálním klíčem, Vám umožní stáhnout hru legálně ze stránek výrobce. Stahování není žádným způsobem omezené: Můžete kdykoli hru znovu stáhnout a to i z více počítačů bez časových nebo jiných omezení; výjimkou jsou situace nebo omezení uvedené v popisu hry nebo podle všeobecných podmínek daného produktu.

Origin

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Electronic Arts (EA). Klíč se aktivuje přes aplikaci Origin a umožní Vám tak hrát na oficiálních EA serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes rozhraní Originu. Pro aktivaci našeho klíče přes Electronic Arts jednoduše stáhněte oficiální Origin, vytvořte nový EA účet nebo se nalogujte do Vašeho stávajícího účtu, klikněte na „Aktivace“ a zadejte Váš klíč. Aplikace Origin je zdarma ke stažení.

Steam

Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč od Steamu (www.steampowered.com – ke stažení zdarma na PC/Mac). Klíč se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Steam si ho jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím vašeho stávajícího účtu) a klikněte na Games a dále Activate game on Steam.

Battle.net

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Battle.net (www.battle.net – oficiální platforma vydavatele Blizzard Entertainment), který vám umožní hrát na oficiálních Battle.net serverech a vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní battle.net.

Uplay 

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč pro Uplay – oficiální platforma vydavatele Ubisoft, který Vám umožní hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní Uplay. Ke každému Uplay produktu je zároveň posílán originální downloader nebo instalátor pro hru.

Retail

Tento produkt se zdá být ideálním pro hráče, kteří mají originální CD/DVD hry, ale jejich klíč (od CD nebo DVD) byl zablokován nebo odcizen. Vezměte na vědomí, že vydavatel hry nemusí podporovat přímé stažení hry z jeho webových stránek/serverů. Poskytnutý CD klíč pochází z originálního balení hry a vy budete prvním vlastníkem tohoto CD klíče. Klíč lze použít pro volně staženou verzi hry z internetu.

Xbox

Klíče jsou použitelné pro váš účet u společnosti Microsoft, provozovatele systému Xbox Market Place, doručený klíč aktivujete přes vaši konzoli, nebo přes oficiální stránky Xboxu.

Desura

Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč od Desury - ke stažení zdarma. Klíč se aktivuje přes Desuru. Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Desura platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Desuru si ji jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na „Support“ dále na záložku „GAMES“ a do kolonky „CDKey/Gift“ zadejte námi dodaný klíč a hru aktivujte.

Steam Gift

Námi poskytnutý digitální aktivační odkaz je oficiální gift od Steamu (www.steampowered.com – ke stažení zdarma na PC/Mac). Gift se aktivuje přes Steam a umožní vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho giftu přes Steam si ho jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím vašeho stávajícího účtu) a klikněte na aktivační odkaz, přihlaste se a přijměte gift.

GOG.com

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč určený pro GOG.com (www.gog.com), který vám umožní aktivovat/stáhnout hru a hrát na oficiálních serverech a vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní GOG.com.
Pro aktivaci našeho klíče přes GOG.com si jednoduše vytvořte účet (nebo přihlaste se prostřednictvím vašeho stávajícího účtu) a klikněte zde: https://www.gog.com/redeem. Poté hru najdete ke stažení ve vaši knihovně zde: https://www.gog.com/redeem.

DigiTopCD

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč určený pro DigiTopCD (digitopcd.cz), který vám umožní aktivovat/stáhnout hru a hrát na oficiálních serverech a vaše hra bude průběžně aktualizována přes toto rozhraní.
Pro aktivaci našeho klíče přes DigiTopCD si jednoduše vytvořte účet (nebo přihlaste se prostřednictvím vašeho stávajícího účtu) a obdržený klíč aktivujete. Poté hru máte k dispozici pod svým účtem ke stažení.

Špidla

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Špidla Data Processing s.r.o., klíč zadáte do instalátoru demoverze (ke stažení v popisu produktu a detailu objednávky) čímž se aktivuje plná verze hry a můžete si jí užívat bez jakéhokoliv omezení.

Playstation

Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč pro Playstation Network (PSN) účty. Klíč se aktivuje přes playstation accout či konzoli a umožní vám aktivovat hry či služby spojené s vaším účtem.

VPN

Tento produkt je zapotřebí jednorázově aktivovat pomocí VPN, jedná se o velmi jednoduchý postup, který vyžaduje jen pár kliknutí navíc. Velmi jednoduchý avšak detailní popis je doručen společně s produktem. VPN se používá pro hry, které mají regionální zámek, tedy nelze je aktivovat na území ČR běžnou cestou. Neneseme žádnou zodpovědnost za jakékoliv změny (regionální, jazykové aj. v budoucnu). Kupujte tento produkt pouze v případě, že výše uvedenému rozumíte a jste si vědomi případného rizika.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.