Hlavní navigace

Uživatele na Slunečnici.cz chrání Clam AntiVirus

Stahujete často software a bojíte se nebezpečí viru? Na serveru Slunečnice.cz se bát nemusíte. Všechny programy ke stažení kontroluje ověřený antivirový program ClamAV.

Jak funguje antivirová ochrana Slunečnice.cz

Clam AntiVirus (ClamAV) je kvalitní antivirový nástroj pro vyhledání a odstranění virů, červů, trojských koní a dalších škodlivých programů. Antivir kontroluje všechny programy přidané do databáze serveru Slunečnice.cz a to i opakovaně, aby bylo zajištěno i odhalení zcela nových typů počítačových virů. Programy, které antivirus ohodnotí jako infikované, jsou nahrazeny čistou verzí, případně úplně odstraněny z databáze serveru Slunečnice.cz.

Na serveru Slunečnice.cz stahujete bezpečně!

O Clam AntiVirus

ClamAV je jedním z nejrozšířenějších open-source antivirových programů srovnatelný s podobnými komerčními projekty. Na jeho zdokonalení neustále pracuje celosvětová komunita vývojářů. Program nasbíral řadu ocenění, mezi jinými první místa v oblasti bezpečnosti v soutěžích SourceForge.net Community Choice Awards 2006 nebo LinuxJournal 2004 Editors’ choice Awards. Linux Format Magazine vybral ClamAV jako nejlepší antivirus roku 2006. Seznam ocenění

Chcete být chráněni před viry stejně jako server Slunečnice.cz? Program ClamAV For Windows si můžete stáhnout do svého počítače přímo ze Slunečnice.cz.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.