Hromadná konverze videa a hudby - Slunečnice.cz

Hromadná konverze videa a hudby

13. 9. 2009 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Hromadná konverze videa a hudby Hledáte nástroj pro převod filmů a ostatních multimediálních souborů do vámi požadovaného formátu? Pak použijte program MediaCoder, který si poradí i s hromadnou konverzí.

Program MediaCoder je univerzálním konvertorem mnoha různých typů multimediálních audio a video souborů, přičemž umožňuje i jejich hromadnou konverzi. Spolupracuje s mnoha multimediálními formáty, ze kterých můžeme jmenovat známé MP3, WAV, OGG, WMV, WMA, MPEG, AVI (DivX, XviD) a mnohé další. Díky podpoře MP4 a ASF můžete převádět také videa do formátů používaných v přenosných přehrávačích. Jako zdroj pro převod může být použit jak soubor uložený na pevném disku, tak i CD, VCD, SVCD a DVD. Nemusíte tedy obsah těchto disků před konverzí ještě zvláště ripovat, což je užitečné.

Možnost nastavení výstupních souborů jsou v MediaCoderu bohaté. V seznamu zdrojových souborů lze navíc určit pro každý převáděný soubor jiný výstupní formát. MediaCoder je dostupný zcela zdarma, za jeho používání tak nebudete muset zaplatit ani korunu.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.